בר מצווה בכותל בחורף

רבים מהפונים אלי מופתעים לשמוע שגם בחורף אנו מקיימים בר מצווה בכותל בירושלים.
אפילו אם ילדכם נולד בחורף אין זו סיבה שלא יחווה את המאורע החשוב בחייו בכותל המסמל את הקשר של העם היהודי במשך השנים לירושלים.

ההבדלים בין בר המצווה בחורף לעומת הקיץ קטנים אך מהותיים ועיקר תשומת הלב היא בניהול נכון מראש של הזמנים כולל תכנון מרווחי זמן גדולים מהרגיל בין מקום למקום.
כמו כן חשוב להישאר עם האצבע על הדופק ולהגיב בזמן אמת לתנאי מזג האוויר המשתנים במשך היום העלולים ליצור עיכובים.
כבר בשלבי התכנון המוקדמים של האירוע נקבע לכם ארוחת בוקר במקום סגור כג' מסעדה או מלון לפי העדפתכם ותקציבכם אשר יתנו מענה במידה והגשם יחליט להפתיע.

מכיוון שבמדינת ישראל הגשם אינו רציף, בעת הגעתכם לשער האשפות נמתין מספר דקות להפוגה ואז נבצע את התהלוכה.
במידה והגשם אינו מפסיק ניתן אף להחליט להמשיך בתהלוכה באמצעות מטריות.
מניסיוני האישי דווקא בגשם האורחים נרתמים יותר לשמח את חתן בר המצווה ומגיעים עם אנרגיות מרוממות ומצב רוח טוב ההופכים את התהלוכה למאורע משמח במיוחד בצורה יוצאת דופן.

את הטקס עצמו נערוך בתוך המנהרה שבעזרת הגברים, כאשר איש הפקה מטעמנו ילווה את הנשים אל עזרת הנשים הצופה אל עזרת הגברים מהקומה העליונה ואנו נדאג לספק הגברה מתאימה על מנת שגם הנשים תוכלנה לראות ולשמוע את הנעשה ויהיו חלק מהאירוע.

כמובן שגם בפורמט זה לא נפסיד את זריקת הסוכריות המסורתית ולהפך, מכיוון שעזרת הנשים ממוקמת מעל הגברים ומאפשרת כיוון מדויק יותר אולי כדאי לשקול לבחור בסוכריות טופי רכות.
ניתן גם ליהנות מאטרקציה מרכזית ללא חשש כאשר נבחר מראש אטרקציה במקום מקורה שאיננו חשוף לתנאי מזג האוויר ולבצע את הסיור המודרך בירושלים שאנו מספקים במתכונת מעט שונה המותאמת לחורף.

ארוחת הצהריים תתקיים ללא שינוי במסעדה אותה בחרתם ולאחר מכן תחזרו אתם והאורחים שלכם הביתה יבשים ומרוצים.
למידע נוסף צרו איתנו קשר ונשמח לפרט להסביר ולייעץ.

שתף את הפוסט:

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים
ונחזור אליכם או התקשרו: 050-5648884

Call Now Button