אטרקציות לבר מצווה בכותל

עם סיום הטקס בכותל ובטרם נגיע למסעדה אנו ממליצים לבקר באחת מהאטרקציות הרבות של העיר ירושלים.
חשוב לזכור שהמשתתפים באירוע הבר מצווה שלכם הקדישו את יומם לליווי בנכם ביומו המרגש ולכן מומלץ להוסיף תוכן נוסף ליום זה ולהעשיר אותו בביקור באתרים המיוחדים שהעיר ירושלים מציעה.

סיור בירושלים, תצפית בארמון הנציב
לא כל דבר טוב חייב לעלות כסף, הסיור שלנו ברחבי ירושלים מוצע לכם ללא תשלום ומשלב הדרכה, סיפורים והמון הומור במהלך הדרך. נסייר עם האוטובוס שלנו ברחבי ירושלים ונעבור בין השאר באתרים- קבר דוד, גיא בן ינון, בריכת הסולטן, מגדל דוד, תלפיות, המושבה הגרמנית, מתחם התחנה ועוד. עם הגיענו לתצפית בארמון הנציב נרד מהאוטובוס ונזכה להמשך ההדרכה והסברים על נופיה של העיר העתיקה וסביבותיה הנראים בבירור מנקודה זו. ננצל את יופיו של המקום לצילומים נוספים עם כל המשפחה והאורחים
משך הסיור: כשעה
משתתפים בקבוצה: לא מוגבל

מעלית הזמן
האטרקציה הפופולארית ביותר שלנו היא מעלית הזמן, המשלבת עניין למבוגרים ולצעירים כאחד. באטרקציה זו נחווה את תולדות העיר ירושלים בצורה חוויתית באמצעות סרט המשלב שחקנים מוכרים כדוגמת חיים טופול, יעל אבקסיס, דביר בנדיקט ועוד שחקנים רבים ומוכרים המספרים את סיפוריהם של אברהם אבינו, שלמה המלך, ושאר דמויות ממורשתינו כל זאת כאשר אנו יושבים על כסאות שזזים לפי העלילה ומוסיפים להנאה מהצפייה בסרט. לכל אלה שלא חובבים "אקסטרים" ניתן לבחור בכסאות שאינם זזים.
היתרון המשמעותי לקבוצות גדולות הוא שהמקום מכיל עד 102 צופים בו זמנית וניתן להכניס את כל הקבוצה יחד.
כמו כן, חתן החוגג בר מצווה בכותל יזכה לתעודה מיוחדת ורשמית של "נוסע בזמן".
משך הסיור: כחצי שעה.
משתתפים בקבוצה: 102 אנשים.

מרכז דוידסון
נמצא בתוך גן ארכיאולוגי סמוך לכותל המערבי ומורכב מגלריות שונות בהן תוכלו לחוות את הארכיאולוגיה וההיסטוריה של ירושלים באמצעי מולטימדיה מתקדמים כמו גם ממצאים ארכיאולוגים מתקופות שונות, נראה מודל וירטואלי של הר הבית כפי שניצב במלוא הדרו בימי הבית השני וסרטים תיעודיים קצרים.
משך הסיור: כשעה וחצי
משתתפים בקבוצה: עד 35 משתתפים המלווים במדריך מהאתר. ניתן להיות כמה קבוצות במקביל.

All About Jerusalem :צילום התמונה

מנהרות הכותל
אם חשבתם שהכותל המערבי מרשים, חכו שתראו מה קורה מתחתיו. בואו לסייר במעבה האדמה במנהרות תת קרקעיות מדהימות המתפרשות על פני מאות מטרים של היסטוריה ארכיאולוגית מימי החשמונאים ועד ימינו מלווה בהדרכה צמודה של מדריך מהאתר. נשמע על בתי המקדש, ועל קורות העיר העתיקה דרך הארכיאולוגיה שלה.
משך הסיור: כשעה ורבע
משתתפים בקבוצה: עד 35 משתתפים המלווים במדריך מהאתר, יש להמתין מספר דקות בין הקבוצות.

itraveljerusalem :צילום התמונה

שרשרת הדורות
האטרקציה ממוקמת סמוך לכותל והמבקרים בה זוכים לחוויה מרתקת המספרת את סיפורי העם היהודי לאורך 3500 שנות היסטוריה באמצעות אלמנטים של מוזיקה פיסול ארכיאולוגיה ואפקטי אור המעוררים לחיים את 15 טון הזכוכית המשולבים באתר זה. בכל החדרים מוצבות יצירות מרשימות העשויות זכוכית והאפקטים של האור המשתלבים עם הזכוכית יוצרים חוויה בלתי נשכחת.
בסיום הביקור נשמע את סיפורו של צנחן, לוחם שהשתתף בשחרור ירושלים והוא נצר למשפחת רבנים ניצולי שואה שחלמו על הרגע בו ירושלים השלמה תהפך לבירתה של ישראל.
משך הסיור: כ- 45 דקות
משתתפים בקבוצה: עד 35 משתתפים המלווים במדריך מהאתר, יש להמתין מספר דקות בין הקבוצות.

זכויות התמונה: הקרן למורשת הכותל

בית כנסת החורבה
סיפורו של בית כנסת החורבה, בית הכנסת המפואר והגדול בירושלים העתיקה, הוא סיפורה של חידוש ההתיישבות היהודית האשכנזית בירושלים. ביקור בבית הכנסת המרהיב הוא גם מסע בזמן – מעליית רבי יהודה החסיד ותלמידיו לירושלים במאה ה-17, דרך חידוש הקהילה האשכנזית בראשית המאה ה-19 ועד לקרבות הנואשים על הגנת הרובע היהודי במלחמת השחרור. נסייר בין קומות בית הכנסת ונקבל סקירה הסטורית על ההתרחשויות הרבות שארעו בסביבת המקום עם זיקה לבית הכנסת עצמו.
משך הסיור: כשעה וחצי
משתתפים בקבוצה: עד 35 משתתפים המלווים במדריך מהאתר, יש להמתין מספר דקות בין הקבוצות.

שתף את הפוסט:

לשיחת ייעוץ ללא התחייבות השאירו פרטים
ונחזור אליכם או התקשרו: 050-5648884

Call Now Button